PB Help Asistent
PB HELP Asistent
Automotoklub zdravotně postižených motoristů
Příbram Beroun

Napište nám

Zde je prostor pro Vaše ohlasy na naše služby, použijte tento formulář. Vaše příspěvky v brzké době zveřejníme...

Kontaktní formulář
Váš požadavek:
* Jméno:
* E-mail:
* Telefon:
Adresa:
Požadavek:
Opište kód:
captcha
Zvolte příslušnou kategorii, Váš dotaz bude efektivněji vyřízen. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.


Olga Halušková - 17.04.2013 22:08:29

Dobrý den, chtěla bych vyslovit pochvalu paní Husákové která jezdí jako Help Asistent v Berouně. Paní Husáková je velice laskavá a ochotná přijet kdykoliv potřebuji. Moc mi pomohla svými službami v době kdy jsem měla v zimě úraz ruky. Jsem svobodná matka a pracuji 12 hodin denně a využívám vašich služeb. Paní Husáková je velice ochotná a pohotová a pomáhá svou prací lidem. Moc jí děkuji, a vám přeji více zaměstnanců jako je paní Husáková.

S přáním Hezkého dne Olga Halušková

Důchodkyně z Kolína - 09.07.2012 14:08:27

Dobrý den, chtěla bych velmi pochválit mladíka z Kolína, který je velmi ochotný a přátelský. O trošičku méně jsem spokojená se systemem volání do Příbrami vedoucímu. Je to pro mě menší komplikace...

Monika Vaňková - ředitelka školy - 16.02.2011 15:51:45

Děkujeme jménem všech dětí naší mateřské školy za včerejší akci, která se dětem velmi líbila. Neopakovatelné zážitky mají ze setkání s policisty a zejména z toho, že jim byly zapůjčeny policejní předměty - obušky, pouta atd.
Velmi děti zaujaly také soutěže, které jim otevřely nové obzory a seznámily děti s tím, že svět může být i jiný a někteří z nás jej takto musejí vnímat.

Ještě jednou děkuji

Jana Petříková - ředitelka MŠ Čenkov - 16.02.2011 15:43:45

Vážený, dovolte, abych Vám jménem všech dětí z naší mateřské školy poděkovala za příjemně strávené dopoledne, které jste ve spolupráci s nprap. Lenkou Pavlovou, příslušnicí Policie ČR, pro děti 20. května 2008 zorganizoval.
Paní L. Pavlová dětem poutavě vyprávěla o činnosti policie, ale též upozorňovala na různá nebezpečí, která by jim mohla ublížit a jak těmto případným úrazům předcházet. Nenásilně si tak děti ověřovaly své znalosti a dovednosti dopravní výchovy a prevence a svoji zručnost si vyzkoušely při skládání puzzlí, v didaktických hrách a ve výtvarných činnostech.
Zajímavé a pro děti velmi zábavné bylo "odebírání" otisků ruky.
Radost dětem udělaly i drobné dárečky, které pro ně byly opět milým překvapením.

Blanka Kokštejnová - učitelka ZŠ a MŠ Stará Huť - 13.02.2011 19:49:09

Dobrý den! Posílám Vám slíbenou zpětnou vazbu na akci "odpoledne mladého motoristy", i když u nás to bylo dopoledne konané dne 17.4. 2008 v Mateřské škole Stará Huť. Dětem i učitelkám se tato akce velice líbila. Při vyprávění příběhů tiskovou mluvčí České policie děti pozorně naslouchaly. Po skončení vyprávění bych doporučila dát dětem prostor na otázky na policistku, děti jsou na to zvyklé, že jim je dán prostor k sebevyjádření. Děti se s chutí zapojily do soutěží k rozvíjení jemné motoriky a skládání rozstříhaných dopravních značek v celek, byly nadšené z odměn, které dostaly v taštičce. Děkujeme za takovouto akci ! Děti byly celé dopoledne spokojené.

Copyright © 2012
PB Help Asistent
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 03. 10. 2023.
Svátek má: Bohumil
MAPA STRÁNEK